Dzień Języków Obcych

      Możliwość komentowania Dzień Języków Obcych została wyłączona

Dzisiaj odbył się w naszej szkole kolejny już Dzień Języków Obcych.
Uczniowie klas VI, VII i VIII przygotowali piękne stanowiska, na których zaprezentowali wybrane przez siebie kraje: Niemcy🇩🇪, Francję 🇨🇵, USA🇺🇸, Hiszpanię 🇪🇸 oraz Włochy 🇮🇹.
Mogliśmy zobaczyć flagi państw, plakaty z informacjami i ciekawostkami, przedmioty nawiązujące do ich kultury oraz posłuchać muzyki charakterystycznej dla danego kraju. Na korytarzu mogliśmy spotkać również sławne postaci z poszczególnych krajów – Napoleona, Statuę Wolności🗽, tancerki flamenco, amerykańskie cheerleaderki i kowbojów. Próbowaliśmy również pyszne przysmaki kojarzące się z danymi państwami. Skosztowaliśmy m.in. spaghetti 🍝, rogaliki🥐, gofry🧇, hamburgery 🍔,frytki🍟, pizzę 🍕 i popcorn 🍿.

Szczególne dziękujemy rodzicom❤, którzy jak każdego roku wspierali nas w organizacji tego wspaniałego wydarzenia ❤. DZIĘKUJEMY ❤🤍💙. Było wesoło, kolorowo i bardzo smacznie!😋