Dzień Języków Obcych 2022/2023

      Możliwość komentowania Dzień Języków Obcych 2022/2023 została wyłączona

Dzień Języków Obcych🇬🇧🇵🇱 🇨🇦🇯🇵🇩🇪 to wydarzenie, którego zadaniem jest zwrócić uwagę na to, jak ważna jest nauka języków obcych nie tylko w szkole, ale i przez całe życie. Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie DJO. Klasy 6,7 i 8 przygotowały piękne stanowiska, na których prezentowały wylosowane przez siebie kraje klasa 6a Niemcy, 6b Brazylię, 7a Kanadę, 8a Japonię, 8b Hiszpanię natomiast klasa 8c Indie. Mogliśmy zobaczyć stroje charakteryzujące dane kraje, piękne plakaty przedstawiające znane osoby oraz miejsca, spróbować pysznych potraw przygotowywanych przez poszczególne klasy🌮🍟🥞🥐🥨🥘🍜 i spędzić czas podczas miłej zabawy😃

W ramach obchodów Dnia Języków Obcych🇬🇧🇩🇪🇪🇸 uczniowie oddawali swoje głosy na prezentowane przez poszczególne klasy kraje. Gratulujemy zwycięskim klasom 🏆🥇🥈🥉oraz pozostałym uczestnikom zaangażowania i kreatywności w tworzeniu swoich stanowisk 👏👏