Gala Finałowa XXI Festiwalu Kultury Powiatowej

      Możliwość komentowania Gala Finałowa XXI Festiwalu Kultury Powiatowej została wyłączona

28 października o godz. 17.00 odbyła się uroczysta 28 października o godz. 17.00 odbyła się uroczysta Gala Finałowa XXI Festiwalu Kultury Powiatowej🎉 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach😊…na scenie wielu uczniów naszej szkoły odebrało dyplomy i nagrody za swoje sukcesy w konkursach: plastycznym🎨, piosenki 🎼, recytatorskim🎤 i literackim📝 GRATULUJEMY naszym wychowankom, ich rodzicom oraz nauczycielom tak wspaniałych osiągnięć 🏆🥇🥈🥉🏆🎉 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach😊…na scenie wielu uczniów naszej szkoły odebrało dyplomy i nagrody za swoje sukcesy w konkursach: plastycznym🎨, piosenki 🎼, recytatorskim🎤 i literackim📝 GRATULUJEMY naszym wychowankom, ich rodzicom oraz nauczycielom tak wspaniałych osiągnięć 🏆🥇🥈🥉🏆