Infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów

      Możliwość komentowania Infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów została wyłączona

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 będzie kontynuowana pomoc dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19.

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość. Zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o rozpowszechnienie wiedzy na temat nowej infolinii. Zachęcam także do korzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Komunikat dotyczący infolinii znajduje się na naszej stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/800-800-605—ruszyla-calodobowa-bezplatna-infolinia-dla-dzieci-mlodziezy-rodzicow-i-pedagogow-pomagamy

infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pedagogów