KLASA 3B Z WIZYTĄ W BANKU???.

Możliwość komentowania KLASA 3B Z WIZYTĄ W BANKU???. została wyłączona

Uczniowie z kl. 3b odwiedzili w piątek bank?Było to dla nich fascynujące doświadczenie.
Wchodząc do budynku, zostaliśmy przywitani przez uśmiechniętych pracowników??‍??‍?
Dzieci z zaciekawieniem spoglądały na urządzenia bankowe (m.in. do przeliczania pieniędzy, sprawdzania autentyczności banknotów…). Podręczny sejf też budził niemałe zainteresowanie?.
Pracownik opowiedział im o tym, jak działa bank, jak oszczędzać pieniądze i jakie są różne rodzaje kont? Było też o kredytach i konsekwencjach z tytułu niemożności spłacania go?Dla dzieci to było nie tylko edukacyjne, ale również ekscytujące przeżycie, które pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje finansowy świat dorosłych. A na zakończenie słodki poczęstunek??? i drobne upominki?.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego spotkania???.