KLASA 3B Z WIZYT膭 W BANKU馃挵馃彟馃挵.

      Mo偶liwo艣膰 komentowania KLASA 3B Z WIZYT膭 W BANKU馃挵馃彟馃挵. zosta艂a wy艂膮czona

Uczniowie z kl. 3b odwiedzili w pi膮tek bank馃彟By艂o to dla nich fascynuj膮ce do艣wiadczenie.
Wchodz膮c do budynku, zostali艣my przywitani przez u艣miechni臋tych pracownik贸w馃懇馃徎鈥嶐煉火煈ㄢ嶐煉
Dzieci z zaciekawieniem spogl膮da艂y na urz膮dzenia bankowe (m.in. do przeliczania pieni臋dzy, sprawdzania autentyczno艣ci banknot贸w鈥). Podr臋czny sejf te偶 budzi艂 niema艂e zainteresowanie馃槂.
Pracownik opowiedzia艂 im o tym, jak dzia艂a bank, jak oszcz臋dza膰 pieni膮dze i jakie s膮 r贸偶ne rodzaje kont馃挼 By艂o te偶 o kredytach i konsekwencjach z tytu艂u niemo偶no艣ci sp艂acania go馃挵Dla dzieci to by艂o nie tylko edukacyjne, ale r贸wnie偶 ekscytuj膮ce prze偶ycie, kt贸re pozwoli艂o im lepiej zrozumie膰, jak funkcjonuje finansowy 艣wiat doros艂ych. A na zako艅czenie s艂odki pocz臋stunek馃崼馃崿馃構 i drobne upominki馃槉.
Zapraszamy do obejrzenia kr贸tkiej fotorelacji z tego spotkania馃檪馃檪馃檪.