KLASA 3B Z WIZYTĄ W BANKU💰🏦💰.

Możliwość komentowania KLASA 3B Z WIZYTĄ W BANKU💰🏦💰. została wyłączona

Uczniowie z kl. 3b odwiedzili w piątek bank🏦Było to dla nich fascynujące doświadczenie.
Wchodząc do budynku, zostaliśmy przywitani przez uśmiechniętych pracowników👩🏻‍💻👨‍💻
Dzieci z zaciekawieniem spoglądały na urządzenia bankowe (m.in. do przeliczania pieniędzy, sprawdzania autentyczności banknotów…). Podręczny sejf też budził niemałe zainteresowanie😃.
Pracownik opowiedział im o tym, jak działa bank, jak oszczędzać pieniądze i jakie są różne rodzaje kont💵 Było też o kredytach i konsekwencjach z tytułu niemożności spłacania go💰Dla dzieci to było nie tylko edukacyjne, ale również ekscytujące przeżycie, które pozwoliło im lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje finansowy świat dorosłych. A na zakończenie słodki poczęstunek🍫🍬😋 i drobne upominki😊.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego spotkania🙂🙂🙂.