„Noc detektyw贸w. Skrytka Wilhelma von Stocka”馃敠馃挵鉁夆湁馃摎

      Mo偶liwo艣膰 komentowania „Noc detektyw贸w. Skrytka Wilhelma von Stocka”馃敠馃挵鉁夆湁馃摎 zosta艂a wy艂膮czona

To by艂a niezapomniana nocna przygoda馃寶馃檪 W pi膮tek dla uczni贸w klas 6-8 zorganizowana zosta艂a gra terenowa z elementami historii Baborowa pt. „Noc detektyw贸w. Skrytka Wilhelma von Stocka”馃敠馃挵鉁夆湁馃摎. Przed wyruszeniem na ulice Baborowa m艂odzie偶 obejrza艂a prezentacj臋 multimedialn膮 pokazuj膮c膮 艣ledztwa kulturowe Pana Krzysztofa Petka prowadzone na trzech kontynentach馃暤. Zaproszony przez nas pan Krzysztof to dziennikarz, detektyw, organizator wypraw, instruktor survivalu oraz adept kung-fu, kt贸ry w emocjonuj膮cy spos贸b przeprowadzi艂 dla uczestnik贸w spotkania kurs samoobrony馃挭馃槉 W ko艅cu nadszed艂 moment najbardziej wyczekiwany. Cztery grupy uczni贸w wraz z opiekunami ( p. Ann膮 Szewczuk, p. Magdalen膮 Za艂usk膮, p. Ann膮 Rosg膮 i p. Iwon膮 Nowak 馃檪) zmierzy艂y si臋 z zagadkami detektywistycznymi, wykaza艂y pomys艂owo艣ci膮, umiej臋tno艣ci膮 pracy zespo艂owej, odwag膮 i niesamowit膮 kondycj膮聽fizyczn膮聽馃檪