Spotkanie w Multimedialnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Rakowie馃尦馃尣馃惥馃馃

      Mo偶liwo艣膰 komentowania Spotkanie w Multimedialnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Rakowie馃尦馃尣馃惥馃馃 zosta艂a wy艂膮czona

26 kwietnia odby艂o si臋 integracyjne spotkanie uczni贸w naszej szko艂y 馃彨馃懌z uczniami szko艂y w G艂ubczycach馃懌馃彨Odby艂o si臋 ono w Multimedialnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Rakowie馃尦馃尣馃惥馃馃To pocz膮tek wsp贸艂pracy zainicjowanej przez Burmistrza Tomasza Krup臋 i Przewodnicz膮cego Rady Rodzic贸w Wiktoria Wojnarskiego ze Szko艂y Podstawowej nr 2 w G艂ubczycach. Dzieci wsp贸lnie uczestniczy艂y w bardzo ciekawych zaj臋ciach馃摎przeprowadzonych przez pana Tomasza Kwiatkowskiego z Nadle艣nictwa Rudy Raciborskie馃尣馃尦馃Dowiedzia艂y si臋 jak 鈥炁紋je鈥 las o ka偶dej porze roku馃Λ馃惪馃馃尦馃崄馃Uczniowie, kt贸rzy zapami臋tali jak najwi臋cej otrzymali聽nagrody馃巵