Szkolne Koło Wolontariatu

      Możliwość komentowania Szkolne Koło Wolontariatu została wyłączona

Z radością 😀 informujemy o powstaniu Szkolnego Koła Wolontariatu w naszej placōwce 🏫! Nasze koło ma na celu wspieranie potrzebujących❤, angażowanie się w różnorodne akcje charytatywne oraz promowanie idei wolontariatu wśród uczniów👶🧒👧❤.
W ramach naszej działalności planujemy m.in:

  • zbiórki charytatywne (żywność, ubrania, zabawki, książki itp.),
  • wsparcie lokalnych schronisk dla zwierząt,
  • organizowanie warsztatów i zajęć edukacyjnych dla młodszych uczniów,
  • udział w wydarzeniach społecznych i ekologicznych,
  • pomoc w nauce i organizowanie zajęć koleżeńskich.

Do naszego koła może dołączyć każdy uczeń👶🧒🧑👧, który chce pomagać innym i brać udział w pozytywnych zmianach w naszej społeczności. Uczestnictwo w kole to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń, rozwijania empatii i umiejętności pracy zespołowej.

OPIEKUNOWIE: Lidia Maksymowicz i Barbara Kraśnicka