Wielki sukces w Powiatowym Konkursie Historycznym

      Możliwość komentowania Wielki sukces w Powiatowym Konkursie Historycznym została wyłączona

To już kolejny WIELKI sukces💪 uczniów naszej szkoły w Powiatowym Konkursie Historycznym📚⌛ „Historia Polski-Polska Jagiellonów⚔”.
Dziś w Liceum Ogólnokształcącym w Głubczycach odbyła się kolejna edycja II etapu konkursu historycznego📕 poświęconego Polsce Jagiellonów🏰. W V edycji konkursu udział wzięło 8 szkół podstawowych z powiatu głubczyckiego reprezentowanych przez 24 uczniów. Nasza szkoła po raz kolejny dzięki zespołowej pracy🤝 uczniów z klasy VI i VII w składzie: Wojciech Reichel, Maciej Skoczylas i Stanisław Karoń zajęła
I miejsce🥇🏆
i otrzymała – drugi raz💪📚 Przechodni Puchar Starosty Głubczyckiego🏆. Ponadto w II etapie pisemnego powiatowego konkursu historycznego📝
I miejsce🥇🏆 zajął Wojciech Reichel,
II miejsce 🥈🏆Maciej Skoczylas, a
III miejsce 🥉🏆Stanisław Karoń, który w dogrywkach ustnych pokonał uczniów z innych szkół
Równolegle jako konkurencja towarzysząca Powiatowego Konkursu Historycznego odbył się również konkurs plastyczny🎨 pod hasłem „Jagiellonowie na Portrecie”. I tu również nasi uczniowie odnieśli sukces.
II miejsce🥈🏆 zajęła praca Ksawerego Kraszewskiego a wyróżnienia otrzymali: Anna Pytel i Wojciech Reichel.
Wszystkim naszym uczniom GRATULUJEMY🏆👏 i zapraszamy za rok do kolejnej VI edycji poświęconej królom elekcyjnym🫅 a Pani Bożenie Bensz bardzo Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do tego konkursu, tym bardziej, że konkurs został zorganizowany na bardzo wysokim poziomie💪🏆