Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa 馃幁馃幁

      Mo偶liwo艣膰 komentowania Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa 馃幁馃幁 zosta艂a wy艂膮czona

29 listopada uczni贸w naszej szko艂y odwiedzi艂 Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa 馃幁馃幁. Korzystaj膮c z go艣cinno艣ci GOK-u dzieci i m艂odzie偶 obejrzeli trzy spektakle. Najstarsi uczniowie z klas 5-8 ogl膮dali przedstawienie pt. ” Z pami臋tnika kujonki” poruszaj膮ce problem przemocy i agresji. Dla przedszkolak贸w aktorzy przedstawili „Z艂o艣liwo艣ci jej kr贸lewskiej mo艣ci” o zasadach dobrego wychowania”馃槉.Z kolei uczniowie klas 1-4 obejrzeli spektakl o przyja藕ni i wzajemnym szacunku pt. „Mi艣 marzy skrycie o przyjacielu celebrycie”鈽鈽 Przedstawienia cieszy艂y si臋 du偶ym zainteresowaniem w艣r贸d dzieci i m艂odzie偶y. To by艂 przyjemnie i po偶ytecznie sp臋dzony czas 馃槉