Uczniowie klas 4 i kl. 7b na spektaklu „Teatralne ABC”

      Możliwość komentowania Uczniowie klas 4 i kl. 7b na spektaklu „Teatralne ABC” została wyłączona

W czwartek – 11 kwietnia 2024 r. uczniowie klas 4 i kl. 7b wybrali się na spektakl „Teatralne ABC”  w wykonaniu NARODOWEGO TEATRU EDUKACJI z Wrocławia.
Świetna obsada aktorska i ciekawa konwencja sprawiły,że uczniowie byli zachwyceni. 
Przedstawiono historię młodego urwisa, który nie potrafi właściwie zachować się w teatrze- przeszkadza aktorom i widzom. Ponieważ lekceważy wszelkie prośby i uwagi, zostaje ukarany i zatrzymany na scenie. Dzięki magii miejsca, w którym się znalazł, spotyka znane z historii teatru i baśni postaci. Ich opowieści i przygody w zadziwiający sposób odwołują się do zachowań chłopca.
Nasz bohater zauroczony różnorodnością i wyjątkowością miejsca, zaczyna doceniać ciężką pracę ludzi teatru, poznaje sztukę aktorską, staje się pokorniejszy. Czas spędzony w teatrze nie był dla niego czasem straconym.