Goście z Hradca nad Moravici

      Możliwość komentowania Goście z Hradca nad Moravici została wyłączona

W miniony piątek gościliśmy uczniów👫 wraz z nauczycielami👩‍🏫🧑🏻‍🏫 z zaprzyjaźnionej szkoły🏫 z Hradca nad Moravici🇨🇿 To był dzień pełen wrażeń🥰 Nasi uczniowie👫🇵🇱 wraz z uczniami z Czech👫🇨🇿 wzięli udział w pokazie akrobacji🤸‍♀który zaprezentowała nasza absolwentka Paulina Szincel❤🏫, która jest „żywym” dowodem na to, że dzięki systematycznej pracy🤸‍♀ i pasji💪można spełniać swoje marzenia⭐ Następnie odwiedziliśmy naszą lodziarnię Szypuła – Lody Mistrzowskie – naturalnie dobre🍨 w której sam MISTRZ🏆Tomasz Szypuła opowiedział dzieciom rodzinną historię⌛🍨 tworzenia przepysznych lodów🍨które wszyscy uczestnicy mogli skosztować, ponieważ zafundował im je sam Szef- przyjaciel dzieci i naszej szkoły❤🏫🥰🍨Po powrocie czekały na dzieci integracyjne zajęcia ruchowe🏑⚽⛹🤸które poprowadziła Pani Ania Rosga, zajęcia muzyczne🎹🎼🪘🥁🪇podczas których Pani Ania Dawidów zachęciła wszystkich do wspólnego muzykowania tworząc polsko🇵🇱- czeski🇨🇿 zespół, a łamańce językowe nie były wcale takie trudne, gdyż zajęcia z języka polskiego📚📕 dla wszystkich dzieci wspaniale zorganizowała Pani Dorotka Śliwińska. Był też wspólny, pyszny obiad🍝który zaserwowały Panie ze szkolnej kuchni oraz zabawy na podwórku👫👫👫. Po dniu pełnym wrażeń nastąpiło pożegnanie gości i wręczenie pamiątkowych upominków🎁A przed samym wyjazdem czekała na dzieci jeszcze jedna atrakcja w naszej pizzerni Pub Cegła – Pizzeria Baborów🍕🍕🍕, dzięki uprzejmości właścicieli dzieci mogły skosztować pysznej pizzy wypiekanej w specjalnym piecu😋To był wspaniały , wyjątkowy dzień integracji polsko🇵🇱 – czeskiej🇵🇱 w naszej szkole🏫 Do zobaczenia znów, tym razem po czeskiej stronie😊