Apel „Święto Niepodległości”

      Możliwość komentowania Apel „Święto Niepodległości” została wyłączona

Dzień 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie są dane na zawsze, lecz należy wciąż dbać o te wartości i stale je pielęgnować🇵🇱❤️ Podniosły i patriotyczny klimat uroczystej Akademii z okazji 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości towarzyszył wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły 10 listopada🇵🇱❤️…koordynatorem apelu była Pani Bożena Bensz 🇵🇱, której w przygotowaniu uczniów towarzyszyła Pani  Anna Dawidów🇵🇱, Pani Dorota Śliwińska🇵🇱, o przepiękną dekorację zadbała Pani Elżbieta Olejnik 🇵🇱 a Pani Anna Szewczuk 🇵🇱 wykonała z uczniami piękne kotyliony🇵🇱Cała społeczność Zespołu Szkolno- Przedszkolnego o symbolicznej godzinie 11.11 łącząc się z całą Polską w ramach akcji „Szkoła do Hymnu” odśpiewała przepięknie 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”🇵🇱