Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 została wyłączona

Rok szkolny rozpoczął się od spotkania wychowawców ze swoimi uczniami w klasach. Następnie cała społeczność uczniowska udała się na Mszę Świętą, która odbyła się o godz. 9.00 w kościele parafialnym, w której wziął udział nasz poczet sztandarowy. Po mszy odbył się uroczysty apel na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Ewelina Szwec wraz z Panem Burmistrzem Tomaszem Krupa przywitali uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników niepedagogicznych i życzyli wszystkim sukcesów i radości w nowym roku szkolnym. Wychowawczynie klas I wręczyły rożki obfitości swoim, nowym uczniom a następnie przeszli do swoich sal lekcyjnych, aby bliżej zapoznać się w swoim klasowym gronie.